1 czerwca tego roku sieć Discovery Media wprowadzi w Polsce, i innych krajach Europy  Środkowej i Wschodniej nowe logo. Discovery to znana w Polsce sieć kanałów telewizyjnych o charakterze naukowym, edukacyjnym i rozrywkowym. Oprócz Discovery Science, w swojej ofercie Discovery ma jeszcze sporo programów: Discovery Channel, Animal Planet, Discovery World, Discovery Historia (Hitler Channel :P), Investigation Discovery, TLC, Cartoon Network oraz Boomerang.

Oprócz nowego logo, zaprezentowana zostanie także nowa oprawa graficzna. Co ciekawe, w Stanach Zjednoczonych kanał ten występuje po prostu pod nazwą „Science” i owe logo posiada już od około roku. Poprzedni wygląd opierał się na pudełkach — kwadrat   w którym znajdowały się litery „Sc” w ramówkach przedstawiany był jako rozkładane pudełko, przypominał także pierwiastki z tablicy Mendelejewa. W nowym logo dodano literę „i” — skrót SCI zapisany jest teraz drukowanymi literami i zamiast w kwadracie znajduje się na… czarnym, połyskującym kamieniu. Zmieniono także krój podpisu na bardziej kanciasty, a główną kolorystyką stała się czerń z żółtym.

Poniżej przedstawiamy ramówki zaprezentowane w ubiegłym roku – prawdopodobnie te same zobaczymy już w czerwcu w naszych telewizorach.