Nowe logo Electrolux Design Lab

  • Logo

    15-12-22

    Electrolux ogłosił międzynarodowy konkurs na logo Design Lab, do którego zaprosił studentów wzornictwa z całego świata. Była to dla studentów ogromna szansa na zaprezentowanie swojej kreatywności i umiejętności projektowania na globalnej arenie. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie zaprojektować unikalne logo dla Electrolux Design Lab, które reprezentowałoby nowoczesną, stylową i profesjonalną markę.

    Konkurs oceniany był przez doświadczonych projektantów Electrolux we współpracy, którzy oceniali prace wszystkich uczestników. Wśród finalistów znalazło się dwóch studentów z Polski, a także inni utalentowani projektanci z całego świata. Ostatecznie zwycięskie logo zostało zaprojektowane przez Henrika Sundqvista ze Szwecji.

    Nowe logo dla Electrolux Design Lab (EDL) zostało zaprojektowane tak, aby nadać marce zupełnie nowy wygląd. Logo składa się z połączonych liter, które podkreślają znaczenie współpracy. Jasne i wesołe kolory użyte w projekcie mają nadać logo nowoczesny i świeży wygląd, jednocześnie zachowując niektóre cechy poprzedniego logo.

Logo Electrolux Design Lab

Autor Admin